top of page
_HLAVNA_bar.jpg

OŽIVTE VÁŠ EVENT ŠTÝLOVÝM DIZAJNOVÝM BAROM

Žiadna párty sa nezaobíde bez dobrých drinkov. Nápoje však nemusíte iba rozlievať, pokojne si ich nechajte namiešať priamo na vašom evente. Ponúkame vám „mobilný“ dizajnový bar s kompletným sortimentom našich spiritov, ale aj originálnych cocktailov, ktoré prispôsobíme veľkosti eventu aj počtu hostí.

NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Vďaka nášmu baru môžete oživiť firemnú párty, event pre klientov a obchodných partnerov, vianočný večierok, ale aj súkromnú oslavu. Jeho dizajn je univerzálny, ľahko ho prispôsobíme každému prostrediu aj interiérovému štýlu. Hodí sa do uzavretých priestorov aj exteriéru.

​PRIDANÁ HODNOTA

Postaráme sa o príjemnú atmosféru. S našou inštaláciou si môžete spolu s hosťami užiť ochutnávku remeselných spiritov a drinkov, ktoré vám namiešajú naši profesionálni barmani. Budú vám k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok a radi vám prezradia viac o vzniku a výrobe našich oceňovaných destilátov.

​​ÚSPEŠNÝ KONCEPT

Bar sme už stihli otestovať na rôznych prestížnych akciách, rautoch či eventoch. Spríjemňoval chvíle popredným zadávateľom reklamy magazínu Forbes, hosťom premiéry slovenského filmu Známi neznámi, na podujatí Slovenka roka či Bratislavské módne dni, ale aj na otvorení mnohých concept store predajní.

​AKO SI OBJEDNAŤ?

Cenovú ponuku Vám radi vypracujeme na mieru v závislosti od počtu osôb. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na zuzana@spiritcompany.sk.

bottom of page