top of page
Likerka-54_edited.jpg

SVETOVO OCENENÉ SLOVENSKÉ PRODUKTY

dzufvzisf.png
ZÁZVORICA_BEZ TIENA.png

NOVINKA

Zázvorový likér ZÁZVORICA

 

UNIKÁTNE SPOJENIE SILY A JEMNOSTI 
ZÁZVORICA je kombinácia tradičnej medicíny, umenia a vedy zároveň. Náš bylinný likér nadväzuje na dlhovekú tradíciu využívania zázvorových nápojov ako "elixírov" zdravia.  Nezameniteľná chuť dosiahnutá maceráciou  zázvoru a kurkumy, je výsledkom jej  lahodnej chuti a ostrosti.  

Zloženie:

Ucelenosť, jednota a rovnováha poctivo namiešaných ingrediencií sú synonymom konceptu života body & mind & spirit. Ostrá sila zázvoru doprevádzaná nekonečným zdrojom energie slnka v podobe kurkumy, dômyselne vyladená sviežosťou limetky a lahodne prepojená jemnou sladkosťou poctivého medu.

 

0,5l | objem alkoholu vo fľaši 21%

 

www.zazvorica.sk

toison-nealko 0.0%_transparent.png

NOVINKA

TOISON 0.0

Prvý slovenský nealko ''gin'' je tu!

Život prináša rôzne situácie. Niekedy chceme oslavovať, tešiť sa, inokedy len tak stráviť momenty s priateľmi alebo rodinou. A všetky tieto príležitosti je možné užiť si aj bez alkoholu. Práve preto sme vytvorili prvý slovenský nealkoholický "gin" - ideálny spoločník počas bežného všedného dňa,

ale aj na výnimočné chvíle. Vhodný predovšetkým ako súčasť nealko coktailov a to kedykoľvek a kdekoľvek.


Zloženie:

Nealkoholický spirit vonia po borievkach a lúčnych kvetoch. Rovnako aj jeho chuť je založená na borievkach s herbálnymi tónmi a prepojená s citrusovým ovocím. Záver je lahodný, doplnený o lupene ruží s "iskrou Londýna".


 

 

0,7l | objem alkoholu vo fľaši 0,0%

www.toisongin.sk

1.png

TOISON MEAD BARREL  - Zberateľská edícia

 

Odpočívanie v dubovom sude po medovine
Gin sa vyrába maceráciou borievok, kvetov a bylín s obilným spiritom

v prvotriednom destilačnom zariadení Holstein. TOISON MEAD BARREL sme nechali štyri mesiace zrieť v dubovom sude, kde predtým zrela medovina, vďaka čomu sa z neho stal skutočne výnimočný gin.

Zloženie:

Jeho chuť je vyzretá, maslovo – dubová, s jemnou vôňou propolisu. Zberateľská edícia TOISON MEAD BARREL sa vyznačuje unikátnou chuťou, ktorú ocenia najmä milovníci whisky či koňaku. Párovateľný je v klasických cocktailoch, ale aj v „štandardnom“ drinku gin & tonic, ktorý vám otvorí nové obzory.
 

0,7l | objem alkoholu vo fľaši 41,4%

www.toisongin.sk

TOISON-BERRIES-0,0%.png

NOVINKA

TOISON BERRIES 0.0

 

 

Bez alkoholu, ale plný bobúľ

Uživajte si všedné aj nevšedné okamihy života, a to bez jedinej kvapky alkoholu. TOISON BERRIES 0,0% je ideálnym spoločníkom rodinných osláv, priateľských stretnutí, či vhodný aj ako darček. Posuňte všetky ovocné a sladké momenty na iný level – nealkoholický level.


 

 

Zloženie:

Náš nealkoholický spirit inšpirovaný aj svetom oceneným TOISON RUBY RED chutí nielen po borievkach a lúčnych kvetoch, ale je obohatený o bobuľové ovocie ako sú jahody a maliny. Ovocím vyladený prekvapí všetky chuťové aj vizuálne bunky a ponúkne nový rozmer obľúbených ginových miešaných drinkov.

 

0,7l | objem alkoholu vo fľaši 0,0%

www.toisongin.sk

2.png

TOISON RUBY RED červený gin

 

Prvý slovenský farebný gin vychádza z receptúry medzinárodne oceneného remeselného spiritu TOISON. Je dokonalým spojením čistej chuti ginu s tónmi malín, jahôd a plodov čiernej bazy. Spirit s neprehliadnuteľným červeným sfarbením je výsledkom starostlivého výberu bobuľového ovocia a prirodzeného procesu macerácie bez pridania umelých farbív či aróm. Výsledkom je autentická chuť a sýty rubínový odtieň spiritu, ktorý sa pretavuje aj do dizajnu etikety.

Zloženie:

Vo vôni TOISON RUBY RED prevažujú tóny jahôd s akcentom jemného bylinného zamatu. V chuti následne dominujú maliny s dotykom jemnej bazy, jahôd a ginu. V závere sa dokonale prepája prirodzená sviežosť bobuľového ovocia s nezameniteľným ginom TOISON. Červený rubínový spirit skvelo chutí samotný, ale aj vo forme miešaného cocktailu.

0,7l | objem
 alkoholu vo fľaši 38%

www.toisongin.sk

TOISON-41,7%.png

TOISON remeselný gin

TOISON sa vyrába maceráciou borievok, kvetov a bylín s pšeničným spiritom, ktorý sa následne destiluje v prvotriednom destilačnom zariadení Holstein. Gin napokon odpočíva v starožitných kameninových nádobách z bývalého Československa. Jemnosť, ľahkosť, vyladenosť chutí no zároveň výnimočná sila radí TOISON k prémiovým ginom.

Jeho názov dômyselne ukrýva odkaz na slovenský pôvod symbolizovaný ovčím rúnom (z fr.TOISON), ktoré je preklenuté aj do detailov na fľaši odliatej v tvare zvona. Dizajn fľaše TOISON z rúk trnavského štúdia Pergamen získal bronz v svetovej súťaži obalového dizajnu Pentawards 2020. 

Zloženie:
TOISON otvára vôňa kamiliek, kvetov lipy a citrónovej kôry. Po ochutnaní vystupujú borievky, šípky, jahodový list, ružové korenie a exotické grains of paradise. V závere doznieva sladké drievko, ovocnosť arónie a sviežosť citrusov.

 

0,7l | objem alkoholu vo fľaši 41,7%

www.toisongin.sk

7.png

Bylinný likér Dr.Kramer

 

Dary rozkvitnutých slovenských lúk, sila kúpeľných prameňov a poctivá ručná výroba sa spojili do slovenského bylinného likéru Dr.Kramer.  

Poctivou remeselnou výrobou sme spojili to najlepšie z prírody. V dokonale prepracovanej receptúre vyznieva chuť sviežej medovky, materinej dúšky, anízu a bazových plodov. Iskrivý záver okorenený vanilkou a škoricou zahaľuje podmanivá vôňa ruží a levandule.

Zloženie:
Svieža medovka, materina dúška, aníz a bazové plody v kombinácií vanilky a škorice prekryté vônou ruží a levandule

 

0,5l | objem alkoholu vo fľaši 36%

 

www.droscarkramer.sk

DARČEKOVÉ BALENIA

TOISON MEAD BARREL_krabica_transparent.png

Darčekové balenie

TOISON MEAD BARREL

0,7l | objem alkoholu 41,4%

TOISON 41,7%_krabica_transparent.png

Darčekové balenie

TOISON

0,7l | objem alkoholu 41,7%

Dostupný v Likérke
TOISON RUBY RED_krabica_transparent.png

Darčekové balenie

TOISON RUBY RED

0,7l | objem alkoholu 38%

kramer_2.png

Darčekové balenie

Dr.Kramer

0,5l | objem alkoholu 36%

DARČEKOVÉ BALENIA

S DVOMI POHÁRMI

4573f285-6a80-43b3-b003-8314f03f1a93.jpeg

Darčekové balenie

s 2 pohármi

TOISON MEAD BARREL

0,7l + 2 poháre | objem alkoholu 41,4%

41_7_Toison-s-2-pohármi.png

Darčekové balenie

s 2 pohármi 

TOISON 

0,7l + 2 poháre | objem alkoholu 41,7%

red.jpg

Darčekové balenie

s 2 pohármi

TOISON RUBY RED

0,7l + 2 poháre | objem alkoholu 36%

kramer.png

Darčekové balenie

s 2 pohármi

Dr.Kramer

0,7l + 2 poháre | objem alkoholu 36%

MINIATÚRY

miniatury.png

Darčekový box miniatúr

TOISON, Dr.Kramer,

TOISON RUBY RED
3x 0,05l | objem alkoholu 41,7%/36%/41,4%

Layer 0.png

miniatúra

Dr.Kramer 

0,05l | objem alkoholu 36%

Layer 2.png

miniatúra

TOISON

0,05l | objem alkoholu 41,7%

Layer 1.png

miniatúra

TOISON RUBY RED 

0,05l | objem alkoholu 38%

bottom of page