top of page
Likerka-54_edited.jpg

SVETOVO OCENENÉ SLOVENSKÉ PRODUKTY

ocenenia-03.png

TOISON MEAD BARREL 

 

Odpočívanie v dubovom sude po medovine
Gin sa vyrába maceráciou borievok, kvetov a bylín s obilným spiritom v prvotriednom destilačnom zariadení Holstein. TOISON MEAD BARREL sme nechali štyri mesiace zrieť v dubovom sude, kde predtým zrela medovina, vďaka čomu sa z neho stal skutočne výnimočný gin.

Zloženie:

Jeho chuť je vyzretá, maslovo – dubová, s jemnou vôňou propolisu. Limitovaná edícia TOISON MEAD BARREL sa vyznačuje unikátnou chuťou, ktorú ocenia najmä milovníci whisky či koňaku. Párovateľný je v klasických cocktailoch, ale aj v „štandardnom“ drinku gin & tonic, ktorý vám otvorí nové obzory.

Objem fľaše 0,7l | objem alkoholu vo fľaši 41,4%

www.toisongin.sk

TOISON RUBY RED červený gin

 

Prvý slovenský farebný gin vychádza z receptúry medzinárodne oceneného remeselného spiritu TOISON. Je dokonalým spojením čistej chuti ginu s tónmi malín, jahôd a plodov čiernej bazy. Spirit s neprehliadnuteľným červeným sfarbením je výsledkom starostlivého výberu bobuľového ovocia a prirodzeného procesu macerácie bez pridania umelých farbív či aróm. Výsledkom je autentická chuť a sýty rubínový odtieň spiritu, ktorý sa pretavuje aj do dizajnu etikety.

Zloženie:

Vo vôni TOISON RUBY RED prevažujú tóny jahôd s akcentom jemného bylinného zamatu. V chuti následne dominujú maliny s dotykom jemnej bazy, jahôd a ginu. V závere sa dokonale prepája prirodzená sviežosť bobuľového ovocia s nezameniteľným ginom TOISON. Červený rubínový spirit skvelo chutí samotný, ale aj vo forme miešaného cocktailu.

Objem fľaše 0,7l | objem alkoholu vo fľaši 38%

www.toisongin.sk

gin toison.png

TOISON remeselný gin

 

TOISON sa vyrába maceráciou borievok, kvetov a bylín s pšeničným spiritom, ktorý sa následne destiluje v prvotriednom destilačnom zariadení Holstein. Gin napokon odpočíva v starožitných kameninových nádobách z bývalého Československa. Jemnosť, ľahkosť, vyladenosť chutí no zároveň výnimočná sila radí TOISON k prémiovým ginom.

Jeho názov dômyselne ukrýva odkaz na slovenský pôvod symbolizovaný ovčím rúnom (z fr.TOISON), ktoré je preklenuté aj do detailov na fľaši odliatej v tvare zvona. Dizajn fľaše TOISON z rúk trnavského štúdia Pergamen získal bronz v svetovej súťaži obalového dizajnu Pentawards 2020. 

Zloženie:
TOISON otvára vôňa kamiliek, kvetov lipy a citrónovej kôry. Po ochutnaní vystupujú borievky, šípky, jahodový list, ružové korenie a exotické grains of paradise. V závere doznieva sladké drievko, ovocnosť arónie a sviežosť citrusov.

 

Objem fľaše 0,7l | objem alkoholu vo fľaši 47%

www.toisongin.sk

liker dr.kramer

Bylinný likér Dr.Kramer

Dary rozkvitnutých slovenských lúk, sila kúpeľných prameňov a poctivá ručná výroba sa spojili do slovenského bylinného likéru Dr.Kramer.  

Poctivou remeselnou výrobou sme spojili to najlepšie z prírody. V dokonale prepracovanej receptúre vyznieva chuť sviežej medovky, materinej dúšky, anízu a bazových plodov. Iskrivý záver okorenený vanilkou a škoricou zahaľuje podmanivá vôňa ruží a levandule.

Zloženie:
Svieža medovka, materina dúška, aníz a bazové plody v kombinácií vanilky a škorice prekryté vônou ruží a levandule

 

Objem fľaše 0,5l | objem alkoholu vo fľaši 36%

 

www.droscarkramer.sk

 

kramer.png

Darčekové balenie Dr.Kramer

Darčekové balenie fľaša 0,5l + 2 poháre

 

toison.png

Darčekové balenie TOISON

Darčekové balenie fľaša 0,7l + 2 poháre

 

miniatury.png

Darčekový box miniatúr

TOISON, Dr.Kramer, TOISON RUBY RED, flaška 0,05l x 3

 

bottom of page